Czerwiec 2024

Ogólnopolski Festiwal Akademickich Orkiestr Symfonicznych

8.01–31.12.2024

poniedziałek-wtorek

Koncert z cyklu „Akademia w Pałacu”: G.F. Händel – opera barokowa „Aci...

1.06.2024

sobota

18:00

Duety kameralnie

1.06.2024

sobota

19:00

Koncert „Młode Talenty w aMuz” / Najzdolniejsi uczniowie ze szkół muzy...

2.06.2024

niedziela

12:00

Koncert z cyklu „Akademia w Pałacu”: G.F. Händel – opera barokowa „Aci...

2.06.2024

niedziela

16:00

Koncert „Młode Talenty w aMuz” / Najzdolniejsi uczniowie ze szkół muzy...

2.06.2024

niedziela

18:00

Koncert studentów klasy fortepianu dr hab. Elżbiety Pasierowskiej i dr...

3.06.2024

poniedziałek

14:30

Koncert Katedry Wiolonczeli i Kontrabasu

3.06.2024

poniedziałek

17:00

Koncert: Duety przed sesją

3.06.2024

poniedziałek

17:00

Koncert z cyklu „Wieczory Pianistyczne”

3.06.2024

poniedziałek

18:30

Audycja studentów

3.06.2024

poniedziałek

18:30

Koncert z cyklu „aMuz u Oblatów”

3.06.2024

poniedziałek

19:00

JAZZ in musical. MUSICAL in jazz.

3.06.2024

poniedziałek

19:00

Kurs mistrzowski dla akordeonistów: dr Maciej Frąckiewicz

4-7.06.2024

wtorek-piątek

Koncert klasy altówki

4.06.2024

wtorek

10:30

Koncert: Duety przed sesją

4.06.2024

wtorek

17:00

Koncert kameralny

4.06.2024

wtorek

17:00

Kameralistyka czas start! – koncert ACMF

4.06.2024

wtorek

18:30

Audycja studentów

4.06.2024

wtorek

18:30

Koncert z cyklu „aMuz w UCK”: Muzyka bez recepty

5.06.2024

środa

13:00

Koncerty z cyklu „Dęte środy”

5.06.2024

środa

17:00

Koncert z cyklu „Estrada Jazzu”

5.06.2024

środa

18:30

Koncert zespołów kameralnych z organami

5.06.2024

środa

19:00

W.A. Mozart – Die Zauberflöte KV 620 / Czarodziejski flet KV 620

5.06.2024

środa

20:00

Linas Rupšlaukis – Trumpet and Composition Masterclasses

6-7.06.2024

czwartek-piątek

9:00-12:00

Last Midnight – Recital Dyplomowy Julii Bocheńskiej

6.06.2024

czwartek

16:15

Koncert z cyklu „Czwartki z aMuz”: „Cantare e suonare”

6.06.2024

czwartek

18:30

Klawesyn kameralnie

6.06.2024

czwartek

18:30

Koncert studentów klasy perkusji

6.06.2024

czwartek

19:00

Laboratorium RYTMU

6.06.2024

czwartek

19:00

W.A. Mozart – Die Zauberflöte KV 620 / Czarodziejski flet KV 620

6.06.2024

czwartek

20:00

Kurs online „Język niemiecki w wykonawstwie muzyki wokalnej” z Katją P...

7.06.2024

piątek

Flet i fortepian przed sesją

7.06.2024

piątek

9:00

Koncert monograficzny twórczości Stanisława Wisłockiego połączony z pr...

7.06.2024

piątek

16:00

Koncert internacjonalnego tria

7.06.2024

piątek

16:00

9. Międzynarodowy Konkurs Trąbkowy „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich” ...

8.06.2024

sobota

Koncert z cyklu „Muzycznie w Muzeum”

8.06.2024

sobota

12:00

Recital dyplomowy Pavel Hurbo & Anton Shynkarenka – perkusja

8.06.2024

sobota

16:00

Fortepian nie tylko solo: dr n. med. Maria Mielnik

8.06.2024

sobota

19:00

Koncert Studenci przed sesją

9.06.2024

niedziela

16:00

Koncert dyplomowy Marcina Twardowskiego – fortepian jazzowy (studia I ...

9.06.2024

niedziela

18:00

Recital dyplomowy Marceliny Winczewskiej-Lipki – śpiew solowy (studia ...

12.06.2024

środa

17:30

Koncert dyplomowy Alicji Weydmann – dyrygentura chóralna (studia II st...

15.06.2024

sobota

18:00

Koncert z cyklu „aMuz w Radiu Gdańsk”

15.06.2024

sobota

20:00

Recital dyplomowy Natalii Grody – śpiew solowy (studia I st.)

17.06.2024

poniedziałek

17:00

Koncert dyplomowy Sylwii Lewickiej – wokalistyka jazzowa (studia II st...

17.06.2024

poniedziałek

19:00

Recital dyplomowy Błażeja Reitera – akordeon (studia II st.)

18.06.2024

wtorek

17:00

Recital dyplomowy Huberta Bieleckiego – gitara (studia I st.)

19.06.2024

środa

15:30

Recital dyplomowy Barbary Sowy – skrzypce (studia I st.)

19.06.2024

środa

17:30

Recital dyplomowy Agnieszki Żychskiej – wiolonczela (studia I st.)

19.06.2024

środa

17:45

Recital Guanchen Dong – wiolonczela (studia podyplomowe)

19.06.2024

środa

19:00

II Recital dyplomowy Dominika Mendaka – organy (studia II st.)

21.06.2024

piątek

19:00

Recital dyplomowy Natalii Wojtasik – śpiew solowy (studia I st.)

22.06.2024

sobota

15:00

„In my head...” | Recital dyplomowy Alberta Woelke – akordeon (studia ...

23.06.2024

niedziela

19:00

II Recital dyplomowy Natalii Wickiej – wiolonczela (studia II st.)

25.06.2024

wtorek

17:00

II Recital dyplomowy Karoliny Kałuży – fortepian (studia II st.)

27.06.2024

czwartek

18:00

1. International Harp Masterclass Baltic

28.06–7.07.2024

piątek-niedziela

Baltica International Harp Masterclass

29.06–3.07.2024

sobota-środa

Recital dyplomowy Kornelii Trochowskiej – skrzypce (studia II st.)

29.06.2024

sobota

11:30