en

DYRYGENTURA CHÓRALNA

prof. dr hab. Waldemar Górski
kontakt: w.gorski@amuz.gda.pl
przedmioty: dyrygentura, czytanie partytur

dr hab. Sławomir Bronk
kontakt: s.bronk@amuz.gda.pl
przedmioty: dyrygowanie, emisja głosu

dr hab. Michał Kozorys
kontakt: m.kozorys@amuz.gda.pl

dr hab. Anna Wilczewska
kontakt: a.wilczewska@amuz.gda.pl
przedmioty: dyrygentura chóralna, czytanie partytur, zespół wokalny dla praktyk studenckich, analiza współczesnych partytur

dr Błażej Połom
kontakt: b.polom@amuz.gda.pl
przedmioty: dyrygentura chóralna, czytanie partytur, chór kameralny

MUZYKA KOŚCIELNA

prof. dr hab. Bogusław Grabowski
kontakt: b.grabowski@amuz.gda.pl
przedmioty: gra na organach, harmonia praktyczna, śpiew liturgiczny

dr hab. Sławomir Bronk
kontakt: s.bronk@amuz.gda.pl
przedmioty: dyrygowanie, emisja głosu

dr hab. Andrzej Szadejko
kontakt: a.szadejko@amuz.gda.pl
przedmioty: gra na organach, realizacja basso continuo

EMISJA GŁOSU

prof. dr hab. Monika Fedyk-Klimaszewska
kontakt: m.klimaszewska@amuz.gda.pl

dr hab. Liliana Górska
kontakt: l.gorska@amuz.gda.pl

dr Teresa Pabjańczyk
kontakt: t.pabjanczyk@amuz.gda.pl

RYTMIKA

dr hab. Marzena Kamińska
kontak: m.kaminska@amuz.gda.pl
przedmiot: rytmika

dr Taida Wiśniewska
kontakt: t.wisniewska@amuz.gda.pl
przedmiot: improwizacja fortepianowa 

FORTEPIAN JAZZOWY

dr Sławomir Jaskułke
kontakt: s.jaskulke@amuz.gda.pl

AKORDEON JAZZOWY

dr Cezary Paciorek
kontakt: c.paciorek@amuz.gda.pl

GITARA JAZZOWA

prof. dr hab. Maciej Grzywacz
kontakt: m.grzywacz@amuz.gda.pl

WIBRAFON JAZZOWY

Osoby zainteresowane konsultacjami z wibrafonu jazzowego prosimy o kontakt z Kierownikiem Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej:
prof. dr hab. Maciej Grzywacz

kontakt: m.grzywacz@amuz.gda.pl

SKRZYPCE JAZZOWE

Osoby zainteresowane konsultacjami ze skrzypiec jazzowych prosimy o kontakt z Kierownikiem Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej:
prof. dr hab. Maciej Grzywacz

kontakt: m.grzywacz@amuz.gda.pl

TRĄBKA JAZZOWA

mgr Emil Miszk
kontakt: e.miszk@amuz.gda.pl
przedmioty: studia orkiestrowe, Big-band, trąbka jazzowa, Eksperymentalne Combo Jazzowe 

SAKSOFON JAZZOWY

dr hab. Maciej Obara
kontakt: m.obara@amuz.gda.pl

WOKALISTYKA JAZZOWA

dr hab. Mariusz Klimek
kontakt: m.klimek@amuz.gda.pl

dr Anna Domżalska
kontakt: a.domzalska@amuz.gda.pl
informacje dodatkowe: możliwość umówienia się tylko na 1 spotkanie

dr Krystyna Stańko
kontakt: k.stanko@amuz.gda.pl 
informacje dodatkowe: możliwość umówienia się tylko na 1 spotkanie