en

FORTEPIAN

prof. dr hab. Bogdan Kułakowski
kontakt: b.kulakowski@amuz.gda.pl

prof. dr hab. Waldemar Wojtal

kontakt: w.wojtal@amuz.gda.pl

dr hab. Paweł Rydel
kontakt: p.rydel@amuz.gda.pl 


dr Maciej Gański

kontakt: m.ganski@amuz.gda.pl


dr Karol Garwoliński
kontakt: k.garwolinski@amuz.gda.pl

dr Sławomir Wilk
kontakt: s.wilk@amuz.gda.pl

mgr Michał Mossakowski
kontakt: m.mossakowski@amuz.gda.pl

mgr Igor Torbicki (muzyka XX i XXI wieku)
kontakt: i.torbicki@amuz.gda.pl

KLAWESYN

prof. dr hab. Małgorzata Skotnicka
kontakt: m.skotnicka@amuz.gda.pl

mgr Maksym Zajączkiewicz
kontakt: m.zajaczkiewicz@amuz.gda.pl
przedmiot: basso continuo 

ORGANY

prof. dr hab. Roman Perucki
kontakt: r.perucki@amuz.gda.pl
przedmioty: organy, improwizacja organowa

dr hab. Hanna Dys
kontakt: h.dys@amuz.gda.pl
przedmioty: organy, bas cyfrowany

dr Maciej Zakrzewski
kontakt: m.zakrzewski@amuz.gda.pl
przedmioty: organy, harmonia praktyczna, gra liturgiczna, improwizacja

AKORDEON

prof. dr hab. Krzysztof Olczak
kontakt: k.olczak@amuz.gda.pl

prof. dr hab. Elżbieta Rosińska
kontakt: e.rosinska@amuz.gda.pl

dr hab. Paweł Zagańczyk
kontakt: p.zaganczyk@amuz.gda.pl
przedmioty: akordeon, bandoneon, improwizacja

GITARA

dr Monika Dżuła-Radkiewicz
kontakt: m.dzula-radkiewicz@amuz.gda.pl

mgr Emilia Majewska
kontakt: e.majewska@amuz.gda.pl

mgr Robert Horna
kontakt: r.horna@amuz.gda.pl
przedmioty: gitara, improwizacja

HARFA

dr Anna Sikorzak-Olek
kontakt: a.olek@amuz.gda.pl 

SKRZYPCE

prof. dr hab. Małgorzata Skorupa
kontakt: m.skorupa@amuz.gda.pl

prof. dr hab. Maciej Sobczak

kontakt: m.sobczak@amuz.gda.pl

prof. dr hab. Wojciech Szlachcikowski
kontakt: w.szlachcikowski@amuz.gda.pl

dr hab. Andrzej Kacprzak
kontakt: a.kacprzak@amuz.gda.pl

dr hab. Paweł Kukliński
kontakt: p.kuklinski@amuz.gda.pl

dr hab. Karolina Piątkowska-Nowicka
kontakt: k.piatkowska-nowicka@amuz.gda.pl

dr hab. Anna Wandtke-Wypych
kontakt: a.wandtke-wypych@amuz.gda.pl

dr Paula Preuss
kontakt: p.preuss@amuz.gda.pl

ALTÓWKA

dr hab. Błażej Maliszewski
kontakt: b.maliszewski@amuz.gda.pl

dr Krzysztof Komendarek-Tymendorf
kontakt: k.komendarek-tymendorf@amuz.gda.pl

WIOLONCZELA

prof. dr hab. Tadeusz Samerek
kontakt: t.samerek@amuz.gda.pl

dr hab. Błażej Goliński
kontakt: b.golinski@amuz.gda.pl

dr hab. Jerzy Wujtewicz
kontakt: j.wujtewicz@amuz.gda.pl

KONTRABAS

prof. dr hab. Leszek Sokołowski
kontakt: l.sokolowski@amuz.gda.pl

mgr Jędrzej Kacprzyk
kontakt: j.kacprzyk@amuz.gda.pl
przedmioty: kontrabas, studia orkiestrowe (kontrabas)

FLET

prof. dr Łukasz Długosz
kontakt:
l.dlugosz@amuz.gda.pl

dr hab. Agata Kielar-Długosz
kontakt: a.kielar-dlugosz@amuz.gda.pl

dr Rafał Jędrzejewski
kontakt: r.jedrzejewski@amuz.gda.pl 

OBÓJ

prof. dr hab. Józef Raatz
kontakt: j.raatz@amuz.gda.pl 

dr Marta Różańska

kontakt: m.rozanska@amuz.gda.pl

mgr Piotr Lis
kontakt: p.lis@amuz.gda.pl 

KLARNET

prof. dr hab. Bogdan Ocieszak
kontakt: b.ocieszak@amuz.gda.pl
przedmioty: klarnet, klarnet basowy

dr hab. Grzegorz Wieczorek
kontakt: g.wieczorek@amuz.gda.pl

dr hab. Andrzej Wojciechowski
kontakt: a.wojciechowski@amuz.gda.pl

SAKSOFON

dr Szymon Zawodny
kontakt: s.zawodny@amuz.gda.pl

FAGOT

prof. dr hab. Wojciech Orawiec
kontakt: w.orawiec@amuz.gda.pl

dr Mirosław Pachowicz
kontakt: m.pachowicz@amuz.gda.pl

TRĄBKA

dr Kamil Kruczkowski
kontakt: k.kruczkowski@amuz.gda.pl

mgr Adam Stachowiak
kontakt: a.stachowiak@amuz.gda.pl

WALTORNIA

dr Michał Szczerba
kontakt: m.szczerba@amuz.gda.pl

PUZON

dr Marian Stefanowicz
kontakt: m.stefanowicz@amuz.gda.pl

mgr Jarosław Meisner
kontakt: j.meisner@amuz.gda.pl

mgr Tadeusz Kassak
kontakt: t.kassak@amuz.gda.pl 

TUBA

dr Marian Stefanowicz
kontakt: m.stefanowicz@amuz.gda.pl

PERKUSJA

dr Mirosław Adrjanczyk
kontakt: m.adrjanczyk@amuz.gda.pl   

dr Maciej Lange
kontakt: m.lange@amuz.gda.pl

MARIMBA, INSTRUMENTY PERKUSYJNE

dr hab. Katarzyna Myćka
kontakt: k.mycka@amuz.gda.pl

KAMERALISTYKA

dr hab. Bogna Czerwińska-Szymula (fortepian)
kontakt: b.czerwinska-szymula@amuz.gda.pl

dr Magdalena Ochlik-Jankowska (fortepian)
kontakt: m.ochlik@amuz.gda.pl
przedmiot: kameralistyka z udziałem fortepianu

dr Ewa Sarwińska-Kowalczyk (fortepian)
kontakt: e.sarwinska-kowalczyk@amuz.gda.pl

NAUKA AKOMPANIAMENTU DLA PIANISTÓW

dr hab. Bogumiła Weretka-Bajdor
kontakt: b.weretka@amuz.gda.pl 

dr Magdalena Ochlik-Jankowska
kontak: m.ochlik@amuz.gda.pl

mgr Michał Mossakowski
kontakt: m.mossakowski@amuz.gda.pl

PRACA Z PIANISTĄ

dr Ewa Sarwińska-Kowalczyk
kontakt: e.sarwinska-kowalczyk@amuz.gda.pl