cos

hanna_wozniakmgr Hanna WOŹNIAK


Ukończyła z wyróżnieniem wokalistykę jazzową na kierunku Jazz i muzyka estradowa na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Obecnie jest wykładowcą tego samego kierunku.

Prowadzi również klasę śpiewu w Studium Wokalno-Aktorskim im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz uczy śpiewu musicalowego w Teatrze Muzycznym Junior.

Przygotowywała wokalnie solistów m.in do takich musicali jak:
Piotruś Pan – premiera 9.04 2016 w Teatrze Muzycznym w Gdyni
Evita – premiera 26 września 2015 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu (asyst. dr Anny Domżalskiej)
Pobudka – premiera 1 czerwca 2015 w Teatrze Muzycznym w Gdyni (Teatr Junior)

Do najpoważniejszych osiągnięć należy zaliczyć: I miejsce na 40. Międzynarodowych spotkaniach wokalistów jazzowych w Zamościu, wyróżnienie na 43. Old jazz meeting czyli prestiżowej „Złotej Tarce”, II miejsce na 2 Festiwalu polskiej piosenki w Starym Opolu, Występ na Ladies’ Jazz Festival w 2014 roku.

Swojego głosu użyczała również do dubbingu w muzycznych bajkach BBC Cbeebies: Zingzillas (Panzee), Świat według Brudasi (Brudasia), Kieszonkowy dziadek (opiekunka).

Od dziecka występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni m.in. w musicalach Teatru Junior: Koty i cała reszta, Małpą być, Spotkanie z Małym księciem, Szach i papuga.

Udziela się gościnnie na płytach wielu znakomitych artystów, a ostatnio jej autorski utwór został wydany na płycie Adama Dobrzyńskiego „Muzyka z 4 stron świata” i jest zapowiedzią większej produkcji.

http://hannawozniak.muzzo.pl/