cos

Konferencja naukowa „Koncepcja, realizacja, percepcja”

18 listopada 2019 00:00

Loading Map....

Data:
18/11/2019 - 19/11/2019
Wydarzenie całodniowe


Miejsce:
Aula Koncertowa w budynku czerwonym Akademii Muzycznej w Gdańsku


Opis wydarzenia:

Konferencja naukowa Koncepcja, realizacja, percepcja

W programie:
referaty, prezentacje, koncert

Organizator:
Katedra Kompozycji

WSTĘP WOLNY

***

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONFERENCJI

Katedra Kompozycji Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku zaprasza do udziału w konferencji naukowej obejmującej zagadnienia związane z szeroko rozumianą muzyką elektroakustyczną.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2019 roku, w Auli Koncertowej (budynek czerwony) Akademii Muzycznej w Gdańsku, a w jego ramach znajdą się referaty, prezentacje oraz wieczorny koncert muzyki elektroakustycznej (18 listopada o 19:00).

Zapraszamy do składania propozycji referatów. Czas prezentacji nie powinien przekroczyć 15 minut (referat), plus dodatkowe 5 minut na pytania i dyskusję. Do dyspozycji będzie nagłośnienie oraz projektor z ekranem. Sugerowana jest tematyka związana z percepcją dźwięku i środowiska akustycznego, praktycznym zastosowaniem różnych technik w procesie realizacji i tworzenia muzyki, a także zagadnieniami z zakresu komponowania, realizacji i żywego wykonawstwa muzyki elektroakustycznej. Możliwe będą także referaty dotyczące psychoakustyki, informatyki, multimediów, filmu itp. Zainteresowanym pozostawiamy pełną swobodę w wyborze tematu i sposobu jego ujęcia. Referaty mogą być wygłoszone w języku polskim lub angielskim.

Propozycje referatów (autor, tytuł, abstrakt do 2000 znaków), prosimy składać na adres: katedrakompozycji@amuz.gda.pl.