cos

Koncert w ramach Festiwalu MIKSTURY KULTURY

21 kwietnia 2017 19:00

Loading Map....

Data:
21/04/2017
19:00 - 20:30


Miejsce:
Sala Koncertowa w budynku żółtym Akademii Muzycznej w Gdańsku


Opis wydarzenia:

Koncert w ramach Festiwalu MIKSTURY KULTURY

Forum Studentów Uczelni Artystycznych, Samorządów Studenckich Akademii Muzycznej w Gdańsku, Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Akademii Muzycznej w Poznaniu, Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie, w ramach jedynego w Polsce festiwalu wyższych szkół artystycznych – Mikstury Kultury.

Podczas wydarzenia zaprezentują się młodzi muzycy kształcący swoje umiejętności na akademiach muzycznych w Gdańsku, Poznaniu i Katowicach, a we foyer Sali Koncertowej przed koncertem oraz po jego zakończeniu będzie można oglądać prace plastyczne studentów ASP w Gdańsku.

Wydarzenia tegorocznej edycji festiwalu Mikstury Kultury odbyły się już w Warszawie, Katowicach oraz Poznaniu, a sam festiwal ma na celu integrację akademickiego środowiska artystycznego i propagowanie kultury wyższej wśród młodych ludzi.

Wykonawcy:
studenci uczelni muzycznych z Polski

Wydarzeniu towarzyszy wystawa prac studentów ASP w Gdańsku

Organizacja:
Forum Studentów Uczelni Artystycznych
Samorząd Studencki Akademii Muzycznej w Gdańsku

Patronat:
Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej

WSTĘP NA BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI
–> POBIERZ WEJŚCIÓWKĘ <–

ABY UNIKNĄĆ EWENTUALNYCH KŁOPOTÓW Z DOSTĘPEM DO ZABUKOWANYCH WEJŚCIÓWEK, PLIKI PDF Z WEJŚCIÓWKAMI RADZIMY ZAPISAĆ OD RAZU PO WYGENEROWANIU.

Wejściówkę okaż (wydrukowaną lub w telefonie) w dniu koncertu przed wejściem do Sali Koncertowej.