cos

Zagraj na tegorocznym Jodowaniu! Zgłoszenia do 8 czerwca!

18 maja 2018 11:43

UWAGA STUDENCI I ABSOLWENCI AKADEMII MUZYCZNEJ W GDAŃSKU!

Już dziewiąty rok z rzędu Projektornia Gdański Archipelag Kultury organizuje w Parku im. J.J. Haffnera w Brzeźnie „Jodowanie”. Na to plenerowe wydarzenie odbywające się pod koniec wakacji składają się koncerty nawiązujące do tradycji koncertów muzyki klasycznej, które odbywały się w tym miejscu w XIX wieku (Brzeźno było wówczas bardzo popularnym kurortem i GAK stara się przywrócić pamięć o przeszłości tego miejsca). Wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem, w koncertach bierze udział ponad 200 osób.

Do tej pory swoje koncerty zagrali m.in.: Kobiety, Meadow Quartet i Almost Jazz Group. Cztery lata temu po raz pierwszy zagrały także zespoły studentów i studentek Akademii Muzycznej w Gdańsku: Confusion Project, Funk U oraz Funkloopy. W ubiegłym roku gościliśmy następujące zespoły: Dwa na Dwa, Arek Czernysz Trio, Folks Inspirations, Danjah.

W tym roku Projektornia GAK ponownie zaprosiła do współpracy naszą Akademię. W związku z tym za pośrednictwem Biura Promocji Artystycznej AM poszukuje 5 zespołów 3-6 osobowych złożonych (całkowicie lub częściowo) ze studentów lub/i absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku. (Mile widziane zespoły z wokalistami.)

 

Szczegółowe informacje:

Terminy koncertów (odrębne dla poszczególnych zespołów): 4 i 5 oraz 11 sierpnia 2018 ok. godz. 18:00/19:00.

Miejsce: Park im. Haffnera w Gdańsku-Brzeźnie, blisko plaży, naturalna scena pod chmurką (bez zadaszenia).

Wymagania repertuarowe: muzyka klasyczna, jazzowa lub muzyka rozrywkowa.

Czas trwania koncertu: max. 1 godzina.

Organizator zapewnia nagłośnienie i oświetlenie, a także promocję wydarzenia.

Honorarium za koncert: przewidziane (szczegóły w Biurze Promocji Artystycznej AM).

Uwaga: W razie odwołania koncertu z przyczyn niezależnych od organizatora (niesprzyjające warunki atmosferyczne: deszcz, burza, grad etc.) honorarium nie zostanie wypłacone.

 

DEADLINE ZGŁOSZEŃ: 8 czerwca 2018

 

UWAGA: Prosimy o zgłoszenia zespoły, które wiedzą, że są w stanie wystąpić w podanym terminie (pomijając wypadki losowe).

Wszystkie zgłoszenia zostaną przekazane organizatorowi, od którego zależy wybór zespołów. Wszystkie zespoły zgłoszone otrzymają wiadomość zwrotną (kwalifikację do udziału w koncercie lub jej brak).

Zgłoszenia powinny zawierać:

  • pełną nazwę zespołu
  • skład zespołu (imię, nazwisko, instrument/wokal)
  • rodzaj wykonywanej muzyki
  • krótki opis zespołu
  • przykładowe nagrania (YT, soundcloud, FB)
  • kontakt do lidera zespołu (nr tel., e-mail)

 

Zgłoszenia/kontakt:

Sylwia Holeksa-Wilkowska
Biuro Promocji Artystycznej AM
tel. 58 300 92 13
e-mail: bpa@amuz.gda.pl