cos

Wyjedź na MONIUSZKObóz 2017!

17 lipca 2017 14:16

Samorząd Studencki Akademii Muzycznej w Gdańsku wraz z Bałtycką Fundacją Rozwoju zaprasza na drugą edycję obozu integracyjno-szkoleniowego Akademii Muzycznej w Gdańsku – MONIUSZKObóz 2017, która odbędzie się 27-29 września 2017 r.
W obozie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które pozytywnie przeszły proces rekrutacji na Akademię Muzyczną w Gdańsku, a także studenci wyższych lat.

Od organizatorów:
Po sukcesie zeszłorocznego obozu postanowiliśmy zaprosić was aż na trzy dni do ośrodka Sosnówka nad jeziorem Raduńskim na Kaszubach.

Podczas tych trzech dni postaramy się, abyście nie tylko dobrze się bawili, ale także zapoznamy was z tematami, dzięki którym łatwiej wam będzie odnaleźć się w środowisku akademickim i w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają wam studia w Polsce.

Obóz jest organizowany przez Bałtycką Fundację Rozwoju oraz Samorząd Studencki Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Podczas wyjazdu odbędą się szkolenia, na których zapoznacie się z możliwościami ubiegania się o pomoc socjalną oraz stypendia (wraz z dokładnymi informacjami na temat wniosków i postępowania), możliwościami płynącymi z funkcjonowania w samorządzie studenckim, a także nauczycie się organizować koncerty, zarówno w uczelni, jak i poza nią.

Dokładny zakres szkoleń zostanie podany niebawem.

MIEJSCE:
O.W. Sosnówka, ul. Górna 55, 83-322 Zgorzałe / www.sosnowka.com

KOSZT WYJAZDU:
Zgłoszenia do 31 sierpnia 2017 r. – 240 zł / os.
KAUCJA ZWROTNA (płatna na miejscu) – 30 zł

REJESTRACJA ODBYWA SIĘ POPRZEZ WYPEŁNIENIE FORMULARZA oraz spełnienie warunków w nim opisanych.

FORMULARZ REJESTRACYJNY:
https://goo.gl/forms/kBriNkWGzCn0KoSu1

 

 

Wydarzenie na Facebooku